Univerzitní volejbalová liga 2016/2017

Pořadatel:CESA VUT v Brně

sportovní hala Purkyňova 93, vždy v pondělí od 20:00 do 22:00

rozlosování a výsledky UVL 2016/2017

Ředitel soutěže:Kundera Václav, Mgr.

UVL je celoroční amatérská soutěž určená především pro studenty VUT (volnočasová aktivita - nad rámec předmětu nepovinná tělesná výchova). Počet družstev z ostatních VŠ je omezen vždy jedním družstvem za školu. UVL je pouze pro smíšené týmy, na hřišti minimálně dvě ženy! Na začátku soutěže předkládá kapitán soupisku 12 hráčů, kterou může doplnit na každé kolo o max. 1 hráče. Žádný hráč/hráčka nemůže v průběhu soutěže startovat za víc než jeden tým.

Hráč/hráčka musí být studentem některé z brněnských vysokých škol.

www:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Cj9OmlksgVBtNVIs71DNWFQEdlsXLzsRl1B1cxIZyWI/edit#gid=0
Doprava:

tramvaj - zastávka Skácelova

Bude vybráno na informační schůzce v pondělí 19.9. ve 20 hod. Pokud se někdo nedostaví, bude nahrazen prvním náhradním týmem ze seznamu čekatelů.

Cena pro týmy VUT: 2.800,- Kč (max. 2 hráči na soupisce mimo VUT)

Cena pro ostatní týmy: 3.500,- Kč (3 a více hráčů nestudenti VUT)

Kompletní týmy: přihlašuje kapitán na mail kundera@cesa.vutbr.cz

Do mailu uvede: Jméno kapitána, telefon, jméno týmu, soupisku týmu (viz. výše), u každého hráče uvede fakultu, datum narození a kontaktní mail.

Na informační schůzce 19.9.2016 ve 20:00 v tělocvičně Purkyňova 93 budou rozlosovány dvě skupiny (skupina "1" a skupina "2"). Následně bude vypsán závazný časový rozpis utkání (každý s každým ve skupině a následně přímá eliminace až do finále). Toto je pouze předběžný model, vše bude upřesněno na základě počtu přihlášených týmů.
Hrát se bude vždy jednou týdně v pondělí ve 20:00 jedno utkání z každé skupiny (tělocvična 1 a tělocvična 2) podle pravidel ČVS.

Týmy budou mít povinnost stavět rozhodčího a scoreboard na "nehrací" dny.

Hráči musí mít jednotné dresy, nemusí mít čísla. Libero musí mít odlišný dres.

Všechny podrobnosti budou domluveny na informační schůzce.

Soutěž je finančně podpořena a zařazena do soutěží podporovaných Brněnským vysokoškolským sportem