Univerzitní badmintonová liga - zimní semestr 2016
20.9. - 13.12.2016

Pořadatel:CESA VUT v Brně

Tělocvična Purkyňova 93 vedle vchodu do studentských kolejí blok B2

Hrací den každé úterý v době od 20:00 do 22:15 hod, hraje se současně ve dvou tělocvičnách na 6 kurtech.

Po předkole, ve kterém budou hrát všichni společně budou hráči rozděleni do 3 skupin. Jedno kolo poté probíhá 3 hrací úterky, z čehož každá skupina hraje 2x (1x má přestávku). Do každého hracího dne se hráči přihlašují přes tabulku na webu.

Ředitel soutěže:Šťastný Jan, Mgr.

BADMINTONOVÁ LIGA VUT je semestrální amatérská soutěž určená především pro studenty VUT (volnočasová aktivita - nad rámec předmětu nepovinná tělesná výchova).

Kategorie muži a ženy jsou sloučeny, hraje se podle výkonnosti, nikoliv dle pohlaví. Disciplína dvouhra.

Herní systémy - rozdělení do jednotlivých úrovní švýcarským systémem v prvním týdnu (týdnech), dále se bude hrát v úrovních (ligách), z nichž nejlepší budou postupovat do vyšší, poražení sestupovat do nižší. Systém bude upraven podle počtu přihlášených účastníků.

Hraje se formou jednotlivých soutěžnch kol vypsaných na každé úterý.

www:

Studenti VUT 650,- Kč / semestr / student

Ostatní (studenti ostatních VŠ, zaměstnanci VUT)  900,- Kč / semestr

POKUD MÁTE PROBLÉMY PŘIHLÁSIT SE JAKO STUDENT, PŘIHLAŠTE SE JAKO "OSTATNÍ".

Registrace  jednotlivců  probíhá elektronicky, v případě nejasností nebo problémů s přihlášením stastny@cesa.vutbr.cz

Informační schůzka a zkrácená první část úvodního kola proběhne v úterý 20.9. 2016 v 19:50 hod v tělocvičně Purkyňova - účast všech přihlášených nutná

• výběr startovného
  • stanovení herních systémů a rozlosování
  • rozehrání úvodního kola soutěže.

Elektronicky od 14.09.2016 do 19.09.2016
Přihlašování na akci skončilo 19.09.2016.

Hráči musí mít vlastní rakety i míče (Yonex Mavis 350, žlutý s modrým pruhem)

Přílohy: