Vánoční basketbalový turnaj

sportovní hala Purkyňova 93,

začátek v 16:00

konec nejpozději ve 20:00

Ředitel soutěže:Kundera Václav, Mgr.

studenti VUT (nutno se prokázat platným studijním průkazem při registraci), smíšený turnaj - vždy minimálně jedna žena na hřišti (může být i více)

www:
Doprava:

tramvaj č. 12 - zastávka Skácelova

300,- Kč/ tým (využití sportoviště a materiálu, ceny pro vítězná družstva). Startovné platí kapitán v hotovosti u ředitele turnaje (kdo dřív zaplatí, ten hraje)

Tým přihlašuje elektronicky pouze kapitán (prosím přihlašujte se jako "ostatní" i když jste student VUT, ať můžete do kolonky "fakulta" napsat jméno týmu).

Elektronicky od 01.12.2016 do 09.12.2016
Přihlašování na akci skončilo 09.12.2016.

Každé družstvo bude mít vlastní píšťalku a bude dobrovolně poskytovat ze svých řad rozhodčího! Ve vyřazovací části poražené družstvo poskytne rozhodčího do dalšího kola. Čtvrtfinalisté mají povinnost odpískat i souboje o 1. a 3. místo! Na začátku turnaje každý tým složí kauci 100,- Kč, která bude v případě problémů vyplacena náhradnímu rozhodčímu. Platí přísný zákaz konzumace alkoholických nápojů v průběhu turnaje! VŠICHNI HRÁČI respektují nařízení PROVOZNÍHO a ORGANIZAČNÍHO ŘÁDU SPORTOVIŠTĚ!!!!! Systém soutěže: bude určen na místě podle počtu přihlášených týmů.

Minimální počet týmů pro uspořádání turnaje jsou 4 přihlášené týmy.