Kurz Salza Rakousko vodní turistika 25. - 27.8.2017 zrušen pro malý zájem
25. - 27.8.2017

Pořadatel:VSK VUT Brno
Vedoucí kurzu:Nováková Svatava, Mgr.
Místo:

Rakousko- řeka Salza,  kemp Wildalpen

Program kurzu:

Praktický výcvik dovedností na barakách, yukonech na proudící vodě - technika přímého, zpětného a přitahovacího záběru.  Teorie techniky jízdy na barakách na hladké a mírně proudící vodě. Záchrana a bezpečnost na vodě, bezpečnost pohybu ve vodním terénu. Výzbroj a výstroj pro jízdu na barakách. Kurz je určen začátečníkům i pokročilým.

Jídlo:

Stravování vlastní a a možnost vaření v kempu. Je nutné mít vlastní malý vařič, vlastní nádobí. Součásti areálu je restaurace.

Ubytovnání:

Ubytování v kempu.

Součásti areálu je restaurace.

Doprava:

Dopravu je zajištěna po celou dobu tranzitem z Brna do Rakouska a zpět do Brna.

S sebou:

S sebou :   pas, stan, spacák, malý vařič, jídlo na 2,5 dne, karimatku, plavky, průkazku zdravotní pojišťovny, léky k osobnímu užívání, doklad o zaplacení úrazového a nemocenského pojištění, každý účastník si to zajištuje sám.

V ceně za kurz je doprava, poplatek za kemp 2 x,  a zapůjčení veškerého vodáckého materiálu baraky, yukony, pádla , vesty, přilby, neoprény, neoprénové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky, pádla, vesty, přilby, vyškoleni instruktoři. Cena za kurz nezahrnuje žádné pojištění úrazové ani na léčebné výlohy.  Účastník kurzu si musí zajistit pojištění sám ( není potřeba pojištění na rafty),jede se na dvoumístných nafukovacích lodích, vodní turistika.  Při nástupu na kurz každý účastník předloží základní a úrazové pojištění.

Sraz:

Sraz účastníků : nástup na kurz :   25.8. 2017,  loděnice VUT Brno, v odp. hodinách, čas bude  upřesněn dodatečně.

ukončení kurzu :   27.8.2017 ve večerních hodinách příjezd do Brna.

Cena:

Cena:   2750 Kč + 200,- Kč roční členský příspěvek VSK VUT Brno

Úhrada:

Cena kurzu: 2750,- Kč

Uhraďte převodem na bankovní účet 2025838319/0800

Variabilní symbol: 118

Do zprávy pro příjemce nezapomente úvést jméno a příjmení

V ceně za kurz je doprava, poplatek za kemp 2 x,  a zapůjčení veškerého vodáckého materiálu baraky, yukony, pádla , vesty, přilby, neoprény, neoprénové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky, pádla, vesty, přilby, vyškoleni instruktoři. Cena za kurz nezahrnuje žádné pojištění úrazové ani na léčebné výlohy a účastník je povinen si jej zajistit sám a předložit vedoucímu kurzu před nástupem na kurz ( není potřeba pojištění na rafty) ,jede se na dvoumístných nafukovacích lodích, vodní turistika.  Bez pojištění , není možná účast na kurzu.

Roční členský příspěvek VSK VUT Brno: 200,- Kč

Uhraďte převodem na bankovní účet 2025838319/ 0800 do zprávy pro příjemce uveďte

" Jméno a název kurzu"

Variabilní symbol: 300

elektronicky a emailem vedoucímu kurzu, další info o kurzu e-mailem na : novakovas@cesa.vutbr.cz. uzavření přihlášek nejpozději 20 dní před nástupem na kurz.

Přihlášením na akci účastník potvrzuje, že umí plavat.

Elektronicky od 13.02.2017 do 31.07.2017
Přihlašování na akci skončilo 31.07.2017.

Další informace:

Kurzy sportovních specializací (letní a zimní) organizuje a zajišťuje Vysokoškolský sportovní klub VUT v Brně ve spolupráci s Centrem sportovních aktivit VUT v Brně (odborný garant kurzů) na základě Smlouvy o spolupráci.

Každý účastník akce, kurzu musí být členem VSK VUT v Brně

Členství VSK (vysokoškolský klub): 200,- Kč platí se na účet.

V případě nízkého vodního stavu řek a malého počtu zájemců, může být akce zrušena.

Každý se akce účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí.

Program kurzu může být aktuálně upraven dle aktuálního vodního stavu řek.

VSK VUT v Brně má právo kurz zrušit při malém počtu účastníků a požadovat manipulační administrativní poplatek.

Kurz pořádá a organizuje VSK VUT , odborným garantem je CESA. Ćlenové VSK VUT mají zvýhodněnou cenu(- 200,-Kč členský příspěvek VSK VUTBrno).