Sjezd řeky Jihlavy září 23.9.2017 akce je zrušena pro malý počet přihlášených
23.9.2017

Pořadatel:VSK VUT Brno

Termín: 23.9.2017

Sraz účastníků: v 7.15 hod na loděnici VUT v Brně, Veslařská, zastávka MHD Optátova, u mostu v Jundrově.

Trasa úseku: Mohelno - Ivančice, délka úseku: 18 km, WW 1-2. Zajištění: vesty, pádla, přilby, lodě/pálavy a kánoe/ a vodácké instruktory.

Ředitel soutěže:Nováková Svatava, Mgr.

studenti VUT, studenti jiných vysokých škol a veřejnost.

www:http://www.cesa.vutbr.cz/kalendar
Doprava:

zajištěna autobusem s vlekem, v případě menšího počtu účastníků bude zajištěna tranzitem.

Cena:  400,- Kč     pro studenty VUT

450,-Kč      pro veřejnost a ostatní studenty vysokých škol

V případě požadavku na kajak je cena vyšší o 30,- Kč.  V přihlášce je nutné uvést typ lodi.  Přihlášením na akci účastník potvrzuje, že umí plavat.

Cena zahrnuje: dopravu účastníků autobusem s vlekem, zapůjčení vodáckého materiálu, přilby, vesty, lodě /pálavy a kánoe/ a vodácké instruktory.

Platba v hotovosti.

elektronicky nebo e-mailem na : novakovas@cesa.vutbr.cz. vždy nejpozději 10 dní před konáním akce.

Zálohy jsou splatné v hodinách kanoistiky na loděnici VUT v Brně nebo v konzultačních hodinách S.Novákové tel.732613208.

Elektronicky od 17.09.2017 do 20.09.2017
Přihlašování na akci skončilo 20.09.2017.

V případě nízkého vodního stavu řek a malého počtu zájemců, může být akce zrušena.