Univerzitní florbalová liga 2017/18
15.9.2017 - 30.4.2018

Pořadatel:CESA VUT

Sportovní hala VUT Pod Palackého vrchem, Technická 14

Každé pondělí 20 - 22 hod.

• Zimní semestr: Každý s každým
  • Letní semestr: Play off

Rozpis utkání, výsledky

Ředitel soutěže:Kotrbáček Václav, Mgr.

Soutěž je určená přednostně pro studenty a zaměstnance VUT. Dále pak pro studenty ostatních VŠ.

Všichni jsou povinni se před vstupem do haly prokázat platným studentským průkazem.

Týmy se skládají ze studentů (a zaměstnanců) VUT, v družstvu se při utkání můžou účastnit maximálně tři studenti jiné vysoké školy. Při zastoupení více než 3 studentů cizích VŠ platí družstvo vyšší startovné.

Týmy mohou být smíšené (muži, ženy).

Maximální počet 16 družstev.

Zájemcům z řad jednotlivců doporučuji účast na informační schůzce, kde mohou kontaktovat vedoucí jednotlivých družstev.

www:
Doprava:

Tramvaj č. 12 a 13, zastávka Červinkova, cca 10 minut pěšky nebo autobus č. 53, zastávka Podnikatelská, cca 3 minuty pěšky

Startovné studenti a zaměstnanci VUT: 3000 Kč za družstvo, platba zahrnuje účast v celém akademickém roce (oba semestry).

Cena pro družstva mimo VUT: 3700 Kč za družstvo, platba zahrnuje účast v celém akademickém roce (oba semestry). Tým platící vyšší startovné může mít v utkání neomezený počet studentů jiných VŠ vždy však výhradně studentů.

Platba: V hotovosti na informační schůzce před zahájením soutěže.

Infoschůzka proběhne v pondělí 25. září 2017 v 19:30 ve sportovní hale.

Účast zástupce týmu nezbytná:

• upřesnění pravidel
  • rozlosování, stanovení herního systému
  • platba startovného

V případě nezaplacení startovného bude přihlášené družstvo na schůzce vyřazeno a možnost dostane první náhradní tým.

E-mailem: kotrbacek@cesa.vutbr.cz, uveďte název družstva, kontaktní osobu s číslem mobilního telefonu a emailovou adresou. Nepozději před prvním utkáním odevzdá vedoucí družstva soupisku.

Přihláška musí být zpětně potvrzená!

Pro přihlášení je rozhodující rychlost přihlášení, účast na informační schůzce a platba startovného. Uzávěrka přihlášek při nenaplnění kapacity je nejpozději 25.9. na informační schůzce.

S podrobnými propozicemi a povinnostmi jednotlivých družstev budou seznámeni vedoucí družstev na informační schůzce a po té budou vyvěšeny.

Hrací systém: předpoklad ZS každý s každým, LS play off

Hrací doba: Utkání trvá 2x20 minut hrubého času (čas je zastavován při gólech a vyloučeních).

Při rovnosti bodů rozhoduje:

1. vzájemné utkání
  2. skóre (matematický rozdíl branek)
  3. počet vstřelených branek

V play off:

1. prodloužení 5 min čistého času - náhlá smrt
  2. 3 trestná střílení, je-li stav i potom vyrovnaný,
  3. stejní hráči provádějí po jednom svá trestná střílení, dokud není dosaženo konečného rozhodnutí

Studenti jiných VŠ startují na vlastní nebezpečí.