Sportovní kroužek pro děti - bouldering začátečníci
16.2. - 27.4.2018

Pořadatel:Centrum sportovních aktivit VUT v Brně

KDE: Boulder centrum VUT v Brně, Kolejní 2

KDY: každý pátek od 14:00 do 15:00

v pátek 30.3. se kroužek nekoná z důvodu školních prázdnin nebo přidružených státních svátků

Ředitel soutěže:Mgr. Kozlova Tereza

děti 6 - 12 let

www:

1 000,- Kč

940,- Kč pro ty, kteří absolvovali Sportovní kroužky 2017 nebo Příměstské tábory 2017

elektronicky

!!Pokud Vám po přihlášení dětí přijde potvrzení o registraci, tak je vše v pořádku a počítáme s Vámi. Pokud ne, stala se chyba, napište nám a napravíme to nebo zkuste přihlášku odeslat znovu!!!

Termín je zaplněn!

Náplň kroužku: základy lezecké techniky a pohybu na stěně, lezecká průprava, bouldering, lezecké a jiné hry

Možnost platby:

- v hotovosti (u trenéra kroužku)

- na účet

platba na účet:

Platba je možná pouze z účtu vedeného u peněžního ústavu v ČR, popřípadě lze vložit peníze na účet přímo v pobočce banky (ČSOB).

Nedoporučujeme platit u České pošty pomocí složenky, dochází často k chybám při skenování a vaše platba může být přiřazena k jinému variabilnímu symbolu.

Platbu poukažte na účet školy u ČSOB číslo 111043273/0300.

Variabilní symbol 8950800000.

Specifický symbol 1602181741.

Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést jméno dítěte.

Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si sami děti ohlídali a přebrali v 15:00. Děkujeme za pochopení.