ZIMNÍ ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ

PROGRAM POHYBOVÝCH AKTIVIT               

pro studenty, zaměstnance i veřejnost

 

Využijte také další možnosti sportování v zařízeních VUT formou objednávky sportovišť nebo rezervací v systému on – line popřípadě osobní domluvou s odborným garantem (fyzioporadna, masáže, nutriční poradenství, psychologické poradenství aj.)

 

Program v období 2.1. – 5.2.2017

 

Všechny nabízené aktivity jsou zpoplatněny dle Ceníku nájmů a tělovýchovných služeb (VČA) http://www.cesa.vutbr.cz/pronajmy-sportovist.

U plavání jsou tyto ceny s platbou přímo u vyučujícího na bazénu:

1 x týdně/4 vstupy: 230,00 Kč nebo 2x týdně/8 vstupů: 390,00 Kč.

 

BOULDERING

PO       16.00 – 20.00             FCM BC         boulderingové lezení              VČA   ext

ÚT       16.00 – 20.00             FCM BC         boulderingové lezení              VČA   ext.

ST       16.00 – 20.00             FCM BC         boulderingové lezení              VČA   ext.

ČT       16.00 – 20.00             FCM BC         boulderingové lezení              VČA   ext.

NE      16.00 – 20.00              FCM BC         boulderingové lezení              VČA    ext.

 

HEAT PROGRAM

ÚT       16.45 – 17.45              FCM               MIX, on line rezervace          VČA   Lepková

 

INDOOR ROWING (spojeno s posilovnou)

PO       18.00 – 19.00             FCM               on line rezervace                    VČA

ÚT       18.00 – 19.00             FCM               on line rezervace                    VČA

ST       18.00 – 19.00             FCM               on line rezervace                    VČA

 

PLAVÁNÍ jen v termínu 2.1. – 1.2.2017 (platba v hotovosti na bazénu)

PO       19,00 – 20,00 Plavání            Lužánky          kondiční plavání         VČA

ST       19,00 – 20,00 Plavání            Lužánky          kondiční plavání         VČA  

           

POSILOVNA (začínáme vždy v celou; cvičební doba 60 minut + 15 minut na docvičení)

PO       16.00 – 20.00  FCM KP                     kondiční posilování                VČA  

ÚT       8.00 – 10.00    FCM KP                     kondiční posilování                VČA

           16.00 – 20.00  FCM KP                     kondiční posilování                VČA  

ST       7.00 – 10.00    FCM KP                     kondiční posilování                VČA  

           16.00 – 20.00  FCM KP                     kondiční posilování                VČA  

ČT       8.00 – 10.00    FCM KP                     kondiční posilování                VČA  

           16.00 – 20.00  FCM KP                     kondiční posilování                VČA  

PÁ       7.00 – 10.00    FCM KP                     kondiční posilování                VČA  

           16.00 – 18.00  FCM KP                     kondiční posilování                VČA

NE       16.00 – 20.00  FCM KP                     kondiční posilování                VČA

 

REDCORDY A SKUPINOVÉ CVIČENÍ (Bedáňová, Adamík, Kovácsová)

PO       15:00 – 16:00  RC SAPPV                cvičení pro veřejnost              VČA

            16:00 – 17:00 RC SAPPV                 Redcord                                 VČA

            17:00 – 18:00 RC SAPPV                 Redcord                                 VČA

ÚT       7:00 – 8:00     RC SAPPV                 Redcord                                 VČA

            12:00 – 13:00  RC SAPPV                Redcord                                 VČA

ST       12:00 – 13:00  RC SAPPV                Kondice                                 VČA

            15:30 -16:30   RC SAPPV                cvičení veřejnost                    VČA

            16:30 – 17:30  RC SAPPV                Redcord                                 VČA

            17:30 – 18:30  RC SAPPV                Redcord                                 VČA

ČT       7:00 – 8:00      RC SAPPV                Redcord                                 VČA

            8:00 – 9:00      RC SAPPV              Záda                                       VČA

            12:00 – 13:00  RC SAPPV               Redcord                                 VČA

 

TRAILOVÝ BĚH a BOOTCAMP

ÚT       7.30 – 8.30      SA PPV                      kondiční běh                                      Boleček

ST       15.30 – 16.30  SA PPV                      kondiční běh                                      Boleček

ČT       7.30 – 8.30      SA PPV                      kondiční běh                                      Boleček

 

TRX

PO a ST          18.00 – 19.00  FCM               kondiční cvičení                     VČA  

           

UNIVERZITNÍ LIGA –  9. a 16.1.2017

PO                  18.00 – 21.00  PUR                volejbal-dohrávky                                   Kundera

 

Využijte také další možnosti sportování v zařízeních VUT formou objednávky sportovišť nebo rezervací v systému on – line popřípadě osobní domluvou s odborným garantem (fyzioporadna, masáže, nutriční poradenství, psychologické poradenství aj.)

  

U3V od 2.1. do 30.1.2017 (Muchová)

 

ÚT       9.00 -10.00                 FCM GS                                            VČA   CESA

ST       8.00 - 9.00                  FCM KP                                            VČA   CESA

           9.00 -10.00                 FCM GS                                            VČA   CESA

           9.00-10.00                 FCM HEAT                                       VČA   Kovácsová/Lepková

ČT       9.00 – 10.00               RC PPV                                SA – kardiovize;VČA   Kovácsová

PÁ       8.00-9.00                    FCM KP                                            VČA   CESA

           9.00 -10.00                 FCM GS                                            VČA   CESA

           11.00-12.00                Řečkovice - plavání                           VČA   CESA

             

Pro seniory je dále připraveno (aktuální informace ve FCM – nástěnky, recepce):

  •          5.1., 12.1., 19.1., 25.1., 2.2.2017 – jednodenní lyžování; Olešnice
  •          23. – 27.1.2017 Rokytno

 

Brno, 30.11.2016      

 

Mgr. Václav Kotrbáček                                 RNDr. Hana Lepková

vedoucí sekce fakultativní TV                      ředitelka CESA VUT v Brně