Fotosoutěž Sport na VUT 2017

3. ročník soutěžě

Tématem je opět sport na VUT, tedy fotografie se sportovní tématikou zachycené v rámci sportovních akcí, výuky nebo kurzů VUT v Brně v roce 2017.

Účastníkem fotosoutěže může být každý student nebo zaměstnanec VUT v Brně, včetně studentů U3V. Každý je povinen vyplnit registrační formulář fotosoutěže.

Zájemci se zapojí zasláním minimálně jedné a maximálně tří fotografií, které svým pojetím splňují téma fotosoutěže.

• Optimální rozměry: 3500 x 2400 pixelů / 21 x 29,7 cm s rozlišením 300 dpi nebo minimálně 1 MB
  • Maximální rozměr fotografie při předání organizátorovi k tisku je omezen její velikostí na 10 MB

Účastník zašle organizátorovi snímky v optimálním rozlišení na email: kozlova@cesa.vutbr.cz nejpozději do 31.10.2017.

Vyhlášení vítězných fotografií a předání cen proběhne spolu s vyhlášením nejlepších sportovců roku v prosinci 2017 na rektorátu VUT v Brně.

Přesná pravidla a registrační formulář budou brzy zveřejněny zde.

Fotosoutěž 2015

Fotosoutěž 2016