Letní kurz sebeobrany v Brně
16. - 20.7.2018

Pořadatel:VSK VUT Brno
Vedoucí kurzu:Pašek Miloslav, Ing. Mgr., Slezáček Milan, PaedDr.
Místo:

Brno - Královo pole, FCM - Kolejní 2(sál bojových umění), přilehlý venkovní areál VUT

Program kurzu:

Zaměření kurzu:

Kurz je zacílen na osobní rozvoj jednotlivce, dvojice a skupiny. Jak v oblasti sebeobrany, tak i praktické první pomoci.

Výběr technik z jiu-jitsu a juda, reálné sebeobrany, kontaktního boje, kobuda, aj.

Řešení krizových situací, zvládání stresu, instinktivní obrana, použití nože a hole, improvizované zbraně.

Náplň kurzu:

Nácvik učinných sebeobranných reálných technik prakticky, prevence konfliktu, obrana proti napadení, různé fáze a řešení, kontrola útočníka, odzbrojení, nekompromisní sebeobrana, improvozované zbraně.

První pomoc prakticky, právní normy v malíčku.

Průběh kurzu:

Kurz bude členěn dle skupin a pokročilosti, aby každá osoba mohla využít maximálně danou lekci. Vše vhodné i pro ženy a dívky!

Výstup kurzu:

Procvičení základních a rozšiřujících dovedností zaměřených na sebeobranu.

Jídlo:

vlastní

Ubytovnání:

vlastní

Doprava:

Vlastní

S sebou:

Sportovní oděv do sálu i na ven, obuv na ven, hygienické prostředky, chrániče zubů a rukou, ručník

Sraz:

16.7. 2018 v 09.00 hod. v areálu FCM, Kolejní 2 - boj.sál

Cena:

Cena kurzu kempu:

1190 - pro studenty + 200 Kč - roční členský příspěvek VSK VUT Brno
1390 - pro nestudenty + 200 Kč - roční členský příspěvek VSK VUT Brno

V ceně kurzu je zapůjčení tréninkových pomůcek a chráničů plus tématický dárek v hodnotě přes 300 Kč. Navíc workshopy a ukázky sebeobranných pomůcek, obušků a nožů, atd.

Úhrada:

Roční členský příspěvek VSK VUT Brno: 200,-Kč

Uhraďte převodem na bankovní účet 2025838319/0800  do zprávy pro příjemce uveďte "Jméno a název kurzu"

Variabilní symbol: 300

Cena kurzu:

1190 pro studenty
1390 pro nestudenty

Uhraďte převodem na bankovní účet 2025838319/0800

Variabilní symbol: 518

Platby proveďte výhradně převodem z účtu u české banky popř. vkladem hotovosti na pobočce banky. Nepoužívejte platbu složenkou České pošty ani platby ze zahraničních účtů.

Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést příjmení, jméno a termín kurzu.

Zálohu 700,-Kč uhraďte do 1.6.2018

Doplatek do 30.6.2018

Elektronicky, po ukončení termínu přihlášek se přihlašujte na e-mail: pasek@cesa.vutbr.cz

Elektronicky od 04.02.2018 do 30.06.2018

Další informace:

Kurz organizuje a pořádá VSK VUT, odborným garantem programu je CESA. Členové VSK VUT mají zvýhodněnou cenu (- 200,- Kč členský příspěvek VSK VUT Brno).

FOTOSOUTĚŽ 2018 - téma Sport na VUT, soutěž trvá do 31.10.2018!!! Foťte na akcích, kurzech, ve výuce, na Dni sportu, na akademických soutěžích, ... a posílejte fotky! Info zde: http://www.cesa.vutbr.cz/akce/1784-fotosoutez-quot-sport-na-vut-quot-2018

Přílohy: