Senioři - Pohybový kurz u moře - Chorvatsko-Crikvenica
12. - 21.6.2020

Pořadatel:VSK VUT Brno
Vedoucí kurzu:PaedDr. Muchová Marta, PaedDr. Vykypělová Eva
Místo:

Chorvatsko - Istrie - Crikvenica

Program kurzu:

cvičení - práce s vlastním tělem, aqua fitness v bazénu a v moři

Jídlo:

Polopenze . Stravování probíhá ve 20m vzdálené klimatizované restauraci, která je součástí komplexu.

Ubytovnání:

vila SMILJKA je ubytovací zařízení s ideální polohou přímo na pobřeží, v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže a dlouhé promenády podél moře. Prostorné pěkné 2 - 4 lůžkové pokoje jsou vybaveny TV/SAT, sociální zařízení je společné na patře. Společné prostory jsou klimatizovány. K objektu náleží víceúčelové hřiště a venkovní fitness. V rámci pobytu lze využívat krytý bazén s mořskou vodou. V komplexu lze využívat víceúčelový sál ke cvičení.

Doprava:

zajištěna luxusním autobusem , který je vybaven klimatizací, WC, DVD přehrávačem, kávovarem. Během přestávek si lze u řidiče zakoupit nápoje za Kč.

Cena:

8.200,-,-Kč zahrnuje - 7x ubytování ve dvou-čtyřlůžkových pokojích; polopenzi, cvičení, krytý bazén s mořskou vodou 1 hod.denně, dopravu autobusem Brno - Crikvenica - Brno; .

Nezahrnuje:

- pobytovou taxu: 350,-Kč

- členský příspěvek VSK: 200,- Kč 

- cestovní pojištění (dle aktuální nabídky)

Úhrada:

Poplatek členství VSK na rok 2020: 200,-CZK (jednorázová platba, pokud jste v roce 2020 absolvovali jiný kurz, kde jste platili 200,- Kč členský příspěvek, další už neplatíte)

na účet:2025838319/0800, variabilní symbol 300

 

Platba: 3.000,- záloha do 15.12.2019 hotově u M.Muchová.

 

 

přihlášky:

elektronicky

Termín je zaplněn!

Další informace:

 

Přihlášením na kurz souhlasím s tím, aby VSK VUT v Brně zpracovávala a evidovala mé osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s mým členstvím a činností v TJ/SK. Tento souhlas se výslovně vztahuje i na moje rodné číslo.

Dále souhlasím s tím, že TJ/SK je oprávněna poskytovat uvedené osobní údaje, včetně rodného čísla, do centrální evidence příslušného sportovního svazu a současně příslušnému regionálnímu sdružení ČUS a následně VV ČUS k vedení evidence členské základny v ČUS dle směrnic ČUS a k identifikaci sportovce při soutěžích.

Osobní údaje, včetně rodného čísla, je TJ/SK oprávněna zpracovávat a evidovat i po ukončení mého členství v TJ/SK.

Osobní údaje členů VSK VUT Brno nebudou nikdy použity k jiným účelům, než k vedení evidence o členech a nebudou poskytovány ke komerčním ani jiným účelům.

Prohlašuji, jsem byl/a řádně informován/a o všech skutečnostech dle ustanovení §11 zákona č.101/2000Sb., v platném znění.