Sportovní šerm

Aktuality:

Hodiny tělesné výchovy, probíhající na pronajímaných sportovištích (bazény, ledová plocha, Sokol Brno I.) jsou zpoplatněny - studenti si přispívají na nájem sportoviště.

Platba těchto sportů probíhá převodem na účet viz. Pokyny pro platby.

Příspěvek za sportovní šerm: semestr / 1 zápis 1250,- Kč je třeba uhradit do 24.9.2017.

Pokud si studenti sami v IS neodregistrují v semestrální výuce přihlášený sport do 23.9.2017, i když nebudou výuku navštěvovat, bude po nich ekonomické oddělení rektorátu VUT v Brně vymáhat neuhrazenou pohledávku ve výši poplatku. Zrušení sportu v průběhu semestru je možné jen ze zdravotních důvodů na základě písemné žádosti a lékařské zprávy.

Upozornění: výuka bude zahájena v týdnu od 25.9.2017

út od 26.9.
čt výuka od 5.10.

TJ Sokol Brno I

Výuka sportovního šermu (kord) pro začátečníky i pokročilé (fleret, kord a šavle).

Zvládnutí základní techniky pohybu, práce se zbraní, taktiky a systematiky šermířského tréninku. Semestrální výuka bude zakončena tradičním vánočním turnajem "Roslipa" pořádaném již 15 let na Sokole Brno 1 za účasti všech členů brněnského šermířského klubu.

Veškeré vybavení bude zapůjčeno, cena výuky odpovídá nákladům na nájem tělocvičny a pořízení homologovaného vybavení pro výcvik šermu: maska, dres, kalhoty, podvesta, chránič prsou, rukavice, zbraň.

S sebou na první hodinu si přineste pouze sportovní oblečení a obuv do haly, vše ostatní vám bude zapůjčeno.

SPORTOVNÍ REPREZENTACE – zájemci o sportovní reprezentaci školy v systému vysokoškolských přeborů musí kontaktovat garanta sportu a mohou se zapojit do společné přípravy v hodinách pro pokročilé (P) nebo ve speciálně zaměřených hodinách s náborem na začátku semestru (V).

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno