Cross trénink

Aktuality:

Hodiny tělesné výchovy, probíhající na pronajímaných sportovištích (bazény, ledová plocha, Sokol Brno I., Workoutbrno) jsou zpoplatněny - studenti si přispívají na nájem sportoviště.

Platba těchto sportů probíhá převodem na účet viz. Pokyny pro platby.

Příspěvek za cross trénink:    semestr / 1 zápis 960,00 Kč  je třeba uhradit do 19.9.2018.

Registrace zapsaných a neuhrazených hodin budou v souladu s termíny uvedenými v Časové struktuře akademického roku CESA zrušeny.

Upozornění: výuka bude zahájena v týdnu od 24.9.2018

út výuka od 25.9. (Jakub Kyrš) výuka od 25.9. (Jakub Kyrš)

Tréninkové centrum Workoutbrno

Semestrální kurz cross tréninků připravený ve spolupráci s tréninkovým centrem Workoutbrno je pohybový program, který má za cíl naučit studenty základní principy pohybu, cvičení s vlastní vahou, cvičením s olympijskou osou a cvičení s kettlbelem v obměňovaných formách intenzity a objemu. Díky tomuto programu nebudete dělat neustále to samé, ale budete se učit a zkoušet nové věci, které budou mít řadu provedení tak, aby je zvládli i začátečníci.  V kurzu se bude pracovat i s atletickými žebříky, zátěžovými saněmi, aquawaky a jinými pomůckami, které v normální posilovně nenajdete.

Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky tak pro mírně pokročilé a slouží k všestrannému rozvoji pohybových schopností. Délka lekce 90 min včetně rozcvičky a závěrečného strečinku.

Tréninky jsou vedeny trenéry s licencí.

Semestrální výukový plán tvoří 3 bloky cvičení:

3 lekce - technika cviků s vlastním tělem např. silové dýchání, dřep, shyb, klik, aj.,

5 lekcí - technika základních silových cviků s olympijskou osou,

4 lekce - technika cviků s KETTLEBELLEM.

Odborné vedení:

Mgr. Jakub Kyrš, e-mail: jakub.kyrs@gmail.com