Fotbal/malá kopaná

st R/K Univerzitní liga v malé kopané
čt R/K

SA PPV - FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ - UMĚLÁ TRÁVA

CESA nabízí hráčům fotbalu možnost celoroční herní činnosti ve sportovním areálu Pod Palackého vrchem. Herní i tréninková činnost probíhá na venkovním hřišti s umělou trávou 3. generace a s umělým osvětlením. K dispozici je fotbalové hřiště nebo dvě hřiště na malou kopanou.

Vhodná obuv na umělou trávu: turfy, kopačky s lisovanou podrážkou.

Pro všechny zájemce o pravidelnou amatérskou studentskou soutěž jsme připravili "Univerzitní ligu v malé kopané" (přihlášky vždy pouze na začátku akademického roku).

SPORTOVNÍ REPREZENTACE – zájemci o sportovní reprezentaci školy v systému vysokoškolských přeborů musí kontaktovat garanta sportu a mohou se zapojit do společné přípravy v hodinách pro pokročilé (P) nebo ve speciálně zaměřených hodinách s náborem na začátku semestru (V).

R/K = rekreačně - kondiční herní hodiny bez rozlišení výkonnosti
 V reprezentační výběr VUT
ULMK = univerzitní liga v malé kopané

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)