H.E.A.T. program (chodecké trenažéry)

po P VČA
út MIX Z
st MIX Z MIX
čt Z MIX

FCM H.E.A.T. program (chodecké.tren.)

High Energy Aerobic Training a ve volném překladu znamená "aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem".

Program reprezentuje nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem na lidský organismus. Program představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu - chůze. Cvičební program využívá speciálního chodícího pásu Maxerrunner, který dokáže jednoduchým řízením plynule měnit sklon roviny až do imitace chůze v horském terénu. Revolučnost pásu spočívá v tom, že pro pohyb pásu se využívá plně svalová energie (není poháněn motorem).

H.E.A.T. program je skupinovým cvičením, které vede lektor za doprovodu hudby. Délka cvičební lekce je 60 minut. Program je určen pro všechny věkové kategorie a slouží k redukci hmotnosti, ke zlepšení tělesné kondice, pro vytrvalostní trénink a přípravu profesionálních sportovců. Kladem programu je, že zcela respektuje individuální možnosti každého jedince.

Nadstavbou nad rámec výuky je nabídka školení pro lektory, workshopy a akce. Pozvánky jsou na http://www.heatprogram.cz/

MIX = hodina s mírnou až střední intenzitou zatížení s cílem relaxace a postupného rozvoje kondice
Z = hodina pro začátečníky zaměřená na techniku chůze na pásu (I. level), držení těla, dechová cvičení, rozvoj kondice nebo redukce hmotnosti.
P = hodina pro kondičně zdatné se znalostí techniky chůze (I. level) na pásu, nácvik technik II. levelu.
VČA = volnočasové aktivity pro studenty a veřejnost (registrace přes on line rezervace, platba dle aktuálního ceníku).

S sebou na hodinu si přineste ručník, láhev s tekutinou (0,7 litru), sportovní oblečení a tenisky. Nechejte si vyšetřit srdce, absolvujte zátěžové testy na specializovaných pracovištích sportovního a tělovýchovného lékařství ( www.cstl.cz).

Odborné vedení - lektoři:
Mgr. Milena Bušková, e-mail: milena.buskova@seznam.cz
Kateřina Uhrová, e-mail: K.Uhrova@email.cz

Další informace: http://www.youtube.com/watch?v=Rrnqk05bNzo&feature=youtu.be

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno