Lyžování - kondiční příprava

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
út výuka od 26.9.

SAPPV - atletický stadion

Kondiční trénink určený nejen pro sjezdové lyžaře všech výkonnostních úrovní zaměřený na rozvoj speciálních pohybových dovedností.

Tréninky ve Fit centru Machina a na atletickém stadionu PPV Vás přípraví na lyžařskou sezónu.

Zájemcům o běžecké lyžování nabízíme možnost tréninku na asfaltové dráze v areálu hřitě PPV (viz. in-line bruslení).

SPORTOVNÍ REPREZENTACE – zájemci o sportovní reprezentaci školy v systému vysokoškolských přeborů musí kontaktovat garanta sportu a mohou se zapojit do společné přípravy v hodinách pro pokročilé (P) nebo ve speciálně zaměřených hodinách s náborem na začátku semestru (V).

Zájemci o sjezdové lyžování se mohou po celou dobu studia realizovat na zimních výukových i pobytových kurzech nebo ve vzdělávacích kurzech pro "Instruktory lyžování". Pro kvalifikované instruktory nabízíme možnost prolongace kvalifikací a zdokonalení lyžařské techniky. Informace u garanta specializace.

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno