Garanti UNIVERZITNÍCH sportů A REPREZENTACÍ

Sportovní přebory vysokých škol (SPVŠ) se každoročně konají ve vybraných sportovních odvětvích. Jednotlivé sporty mají na VUT v Brně svoje garanty, kteří zabezpečují přihlašování sportovců do akademických soutěží, řeší vyúčtování nákladů spojených se sportovní reprezentací školy, agendu v anketě SPORTOVEC ROKU a při přidělování sportovních stipendií. Sportovci z nezařazených sportů mají jako svého garanta pro administraci Mgr. Linda Brídlová (zastupuje Mgr. Terezu Kozlovou ).

PaedDr. Marta Muchová

PaedDr.

MartaMuchová

Výuka: Aerobik, Fitness aktivity, Tanec, Šplh
SPVŠ: Aerobik, Gymnastické sporty, Šplh

+420 54114 9587
Marta.Muchova@vut.cz

Mgr. Richard Adamík

Mgr.

RichardAdamík

Výuka: Atletika, Trailový běh, Požární sport, Fyzioprogramy
SPVŠ: Atletika, Biatlon-zimní, letní, Požární sport, Triatlon

+420 54114 3482
Richard.Adamik@vut.cz

Mgr. Jan Šťastný, Ph.D.

Mgr.

JanŠťastný

Ph.D.

Výuka: Badminton, Inline bruslení, Lyžování – alpské disciplíny (sjezdové l., skialpinismus, skicross), Softbal, Stolní tenis
SPVŠ: Badminton, Inline bruslení, Lyžování – alpské disciplíny (sjezdové l., skialpinismus, skicross), Softbal, Baseball, Stolní tenis

+420 54114 9587
Jan.Stastny@vut.cz

Mgr. Václav Kundera, Ph.D.

Mgr.

VáclavKundera

Ph.D.

Výuka: Basketbal, Šerm, Volejbal, Plážový volejbal, Základní gymnastika
SPVŠ: Basketbal, Basketbal 3x3, Modelářství – letecké, letecké sporty, Šerm, Volejbal, Plážový volejbal

+420 54114 9584
Vaclav.Kundera@vut.cz

Ing. Mgr. Miloslav Pašek

Ing. Mgr.

MiloslavPašek

Výuka: Bojová umění, Futsal, Fotbal, Malá kopaná, Házená
SPVŠ: Bojová umění, Futsal, Fotbal, Malá kopaná, Házená, Sportovní střelba

+420 54114 9584
Miloslav.Pasek@vut.cz

Mgr. Daniela Chlíbková, Ph.D.

Mgr.

DanielaChlíbková

Ph.D.

Výuka: Cyklistika (MTB, enduro, silniční), Bouldering a Lezecké sporty, Snowboarding (freeriding, splitboarding, snowboard cross)
SPVŠ: Cyklistika (MTB, enduro, silniční), Bouldering a Lezecké sporty, Sporty v přírodě, Snowboarding (freeriding, splitboarding, snowboard cross)

+420 54114 9585
Daniela.Chlibkova@vut.cz

Mgr. Václav Kotrbáček

Mgr.

VáclavKotrbáček

Výuka: Frisbee Florbal, Lední hokej, Windsurfing, TRX
SPVŠ: Curling, Frisbee, Florbal, Golf, Lední hokej, Lukostřelba, Jachting, Windsurfing

+420 54114 9587
Vaclav.Kotrbacek@vut.cz

doc. PaedDr. Pavel Korvas, CSc.

doc. PaedDr.

PavelKorvas

CSc.

Výuka: Lyžování – severské disciplíny, Pěší turistika, VHT
SPVŠ: Lyžování – severské disciplíny, Orientační běh, Radiový OB

+420 54114 9584
Pavel.Korvas@vut.cz

Mgr. Michaela Bátorová

Mgr.

MichaelaBátorová

Výuka: Plavání, Plavání s ploutvemi, Potápění, Vodní polo, Vodní záchrana, Veslování, Indoor rowing, Netradiční sporty
SPVŠ: Plavání, Plavání s ploutvemi, Potápění, Vodní polo, Vodní záchrana, Veslování, Indoor rowing

Michaela.Batorova@vut.cz

Mgr. Olga Taušová, Ph.D.

Mgr.

OlgaTaušová

Ph.D.

Výuka: Tenis
SPVŠ: Squash, Tenis

+420 54114 2774
Olga.Tausova@vut.cz

Mgr. Svatava Nováková, Ph.D.

Mgr.

SvatavaNováková

Ph.D.

Výuka: Vodní slalom a sjezd
SPVŠ: Paddleboarding, Vodní slalom a sjezd

732613208
Svatava.Novakova@vut.cz

Ing. Marian Dvořák

Ing.

MarianDvořák

Výuka: Kondiční posilování
SPVŠ: Kondiční posilování, Vzpírání

Marian.Dvorak@vut.cz

Mgr. Linda Brídlová

Mgr.

LindaBrídlová

Výuka: Masáž
SPVŠ: Kuželky, Závěsné létání a paragliding

+420 54114 9587
bridlova@vutbr.cz

PhDr. Lucie Peričková, Ph.D.

PhDr.

LuciePeričková

Ph.D.

Výuka: Zdravotní TV

+420 54114 3482
Lucie.Perickova@vut.cz

doc. PaedDr. Marie Blahutková, Ph.D.

doc. PaedDr.

MarieBlahutková

Ph.D.

Výuka: TV pro studenty se specifickými potřebami, Psychomotorika, Relaxační cvičení, Stress management, Týmové dovednosti

+420 54114 2971
Marie.Blahutkova@vut.cz

PaedDr. Milan Slezáček

PaedDr.

MilanSlezáček

SPVŠ: Nohejbal

+420 54114 9584
Milan.Slezacek@vut.cz

Odpovědnost: Ing. Michal Urbánek