Sportovnítechnologie

Videoprezentace studijního programu

Co jsou sportovní technologie?

Udělejte si jasnou představu o studijním programu. Nahlédněte do laboratoří a sportovišť a podívejte se, jak můžete propojit lásku ke sportu se svým technickým talentem a získat bakalářský titul.

Co si myslí studenti?

"Proč jsem si vybral studium právě na CESA? Protože vyučující předávají své zkušenosti a výuka je praktická. A protože vyučující se studenty spojuje sport.”, vysvětluje student Sportovních technologií a vášnivý cyklista.

Co se naučíte?

“Naučím vás pracovat s motion capture systémem.", přibližuje první z učitelů. "Setkáme se společně v laboratoři, kde se naučíte, jak fungují orgány.", objasňuje druhý pedagog. "Přímo v laboratoři si prakticky vyzkoušíte práci s mikroprocesory.", vysvětluje třetí z nich. Poslechněte si, co se naučíte v laboratořích VUT během studia studijního programu Sportovní technologie.

Jak propojujeme sport s technikou?

"Rádi sportujete? Máte rádi technické předměty?", zve ke studiu ředitelka Centra sportovních aktivit VUT. "Propojujeme elektrotechniku se sportem!", dodává členka studijní rady programu Sportovní technologie." Seznamte se s tím, jak jsme v akreditaci studijního programu propojili sport s technikou.

Staňte se sportovními technology

Odpovědnost: Ing. Oto Janoušek, Ph.D.