Poznejte na vlastní oči sportovní technologie a nechte se unést atmosférou VUT. Seznamte se s inspirativními učiteli a zeptejte se jich, jak přetavit nadšení pro vzdělání v profesní úspěch. Srdečně vás zveme na den otevřených dveří studijního programu Sportovní technologie, který proběhne prezenční formou.

Nestihli jste DOD?

Podívejte se na

VIDEOPREZENTACI 
nebo
ZÁZNAM UDÁLOSTI

Program

  • Uděláte si jasnou představu o studiu sportovních technologií. Prozradíme vám, jak vypadají přijímací testy, a jak se na ně připravit. Dozvíte se užitečné informace o studiu. Prohlédnete  si laboratoře, sportovní zázemí i výukové prostory. Seznámíte se s moderními technologiemi pro sportovní život a pohybové aktivity. 

  • Odpovíme Vám na otázky týkající se studia sportovních technologií a života v Brně.

Jak se k nám dostanete

Fitcentrum Machina najdete v areálu kolejí Pod Palackého vrchem. Z města to máte do dvaceti minut tramvají. Na Hlavním nádraží (nebo třeba na České) nasedněte na tramvaj č. 12 směr Technologický park. Vystupte na konečné a pak se ještě kousek projdete kolem našich výzkumných center a kolejí. Využít můžete i autobus č. 53, který jezdí z Králova Pole a staví na zastávce Kolejní.

Kde

Fitcentrum Machina, 
Kolejní 2905, 612 00 Brno-Královo Pole

Kdy

Odpovědnost: Ing. Michal Urbánek